Holowanie Tirów

Witamy serdecznie na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy beton towarowy zgodny z normą PN-EN 206-1, który jest wykorzystywany niemal przy wszystkich większych inwestycjach w naszej okolicy. Produkujemy także płyty drogowe – laweta droga ekspresowa, które stosowane są na budowach niemal w całej Polsce.

Nasze wyroby posiadają wysoką jakość. Szczególną dbałość przykładamy zgodności z powszechnie obowiązującymi normami. Nasze płyty drogowe są zgodne z normami BN-80/6775-03/01 i BN-80/6775-03/02. O wysokiej jakości naszych wyrobów świadczy otrzymanie przez naszą firmę aprobaty technicznej wydanej przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów – Aprobata Nr AT/2010-02-2622, co jest gwarancją że płyty drogowe naszej produkcji spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania techniczne.

Jesteśmy firmą z 20 letnią tradycją. Aktualnie posiadamy dwa profesjonalne węzły betoniarskie oraz rozbudowany park maszynowo-sprzętowy. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, w tym z generalnymi wykonawcami dużych inwestycji w całej Polsce. Nasze duże doświadczenie w branży przekłada się na najwyższą jakość naszych produktów i usług.

Płyty drogowe naszej produkcji są wykorzystywane przy budowie drug dojazdowych, na parkingach oraz placach budowy. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży, płyty drogowe które wykonujemy są wyjątkowo wytrzymałe zarówno na niesprzyjające warunki atmosferyczne jak i duże natężenie ruchu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.